ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in   

Apex klan G2: Ben Kennys Yardım elimden geleni yapıyorum

Post new topic   Reply to topic    Ninja Fortress Forum Index -> Videogames General Board
View previous topic :: View next topic  
Author Message
csgosite
Ninja Dog
Ninja Dog

PostPosted: Mon Jun 12, 2017 1:41 am    Post subject: Apex klan G2: Ben Kennys Yardım elimden geleni yapıyorum Reply with quote

G2 ESL Süper Lig şampiyonluk S5 kazandıktan sonra, Apex kısa bir röportaj aldı.
S: G2 bu yarışmaya katılan yaparken sağ, şampiyonluğu kazanmak için Beklenen edilir? Bir 3-1 puan bekliyor musunuz, yoksa skor daha yakın BE olmamalı düşünüyorsunuz?

Apex: Kuzey haritası bizim havuzun aynıdır, bu yüzden oyunda çok eminiz. Buna ek olarak, Onların da oyun stili biz onlar yapabilir miyim öngörülen bütün, aynı çok, Bedava Item Kazanmak bu yüzden o kadar kolay değil, temelde bizim kontrolümüzde olmasına rağmen oyun, çok kolaydır. Özellikle B bölgesinde, çok güçlü bir şekilde başladı Önbellek günü, K0nfig birkaç kez bize yendi. Ama biz T saldırısı çok iyi olduğunu biliyoruz, bu yüzden Başlangıçtan geriye CAN kabul ediyoruz. üst geçit için iki kez tabanca ofisini atma çok kötü, ama biz neredeyse tersine ve bu çok ahlakidir. Arnavut kaldırımı ve Cehennem günü, biz kaybedemezsin biliyorum. Cehennem günü, CT de çok iyi; Arnavut kaldırımı Yaptığımız en iyi haritaların biridir, bu yüzden onlar bu haritayı seçti çok memnunuz. Biz onlardan daha iyi olduğunu biliyoruz, bu nedenle sadece İÇİN elimizden geleni gerekir.

S: Kennys kabul edeceğini pek çok insan dünyanın en iyi keskin nişancı olduğunu düşünüyorum. O zirveye geri dönecek O ikna etmeye herhangi bir neden yoktur?

Apex: Biz bu ekibi kurarken, ben O'nu desteklemek için elimden geleni misiniz kendim söyledim. Ben O'na, iyi pozisyon, flaş kapmak böylece silah çekmek ve yardım etti. ücretsiz cs go jackpot siteleri Bunun çok etkili olduğunu düşünüyorum. Titan döneminde oynanan zaman, işe yaradı; ama EnVyUs döneminde, Mutlu oynamaya Özgürce Kennys izin vermedi, bu yüzden işe yaramadı. O sadece üzerinde ne yardım, şimdi free-to-play olduğunu. fanlar görmek Able olup olmadığını bilmiyorum, ama ben O'nu yardım etmek için elimden geleni yapıyorum.
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Ninja Fortress Forum Index -> Videogames General Board All times are GMT - 7 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum